Stojaki rowerowe - konsultacje

stojaki
Kontynuując rozwój infrastruktury rowerowej Urząd Miejski w Elblągu zaprasza do konsultacji społecznych, których celem jest wskazanie preferowanego przez rowerzystów usytuowania parkingów rowerowych w przestrzeni naszego Miasta.

Zwracamy się zatem do zainteresowanych tematem elblążan i prosimy o wskazanie miejsc na terenie Elbląga, w których Państwa zdaniem istnieje potrzeba montażu stojaków w ramach trzeciego etapu tego przedsięwzięcia w roku 2014.

Informujemy, że na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2014 r. Proponowane lokalizacje proszę przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście na piśmie w pokoju 100 (Kancelaria Ogólna) Urzędu Miejskiego w Elblągu na ul. Łączności 1 lub w pokoju 5 Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki na ul. Czerwonego Krzyża 2.

Dalszy scenariusz konsultacji:

1. Po zgłoszeniu propozycji przez mieszkańców przygotowanie listy zaakceptowanych lokalizacji.
2. Przygotowanie ankiety internetowej i głosowanie na konkretne miejsca. Ankieta będzie umieszczona na stronie umelblag.pl, rowerowe.elblag.pl, marecki.home.pl oraz w miarę możliwości na stronach elbląskich mediów.
3. Po zakończeniu głosowania ogłoszenie wyników i realizacja począwszy od 1 kwietnia 2014 r.

Zapraszamy do zapoznania się z lokalizacjami stojaków postawionych w:
roku 2012: ZOBACZ
roku  2013: ZOBACZ

 

Marek Kamm
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Elbląg
Oficer Rowerowy
ds. rozwoju komunikacji rowerowej