„Kolędnicy Na Ulicy” po raz piąty!

Już po raz piąty podczas Świątecznych Spotkań Elblążan (14-15 grudnia 2013) ducha radosnych Świąt Bożego Narodzenia ożywiać będzie grupa kolędników w ramach akcji "Kolędnicy Na Ulicy". Tak jak w roku ubiegłym realizatorem przedsięwzięcia jest Elbląski Oddział Abstrakcyjny, który chce nadać imprezie szczególną świąteczną atmosferę!Jest to tradycja, którą młodzi elblążanie kultywują już od czterech lat, zapraszając do śpiewania wszystkich elblążan. Akcja "Kolędnicy Na Ulicy" miała początek w 2008 roku a pomysłodawcami byli członkowie nieistniejącej już nieformalnej grupy, "Młodzi w Centrum". Od 2012 roku z inicjatywy Kamila Zimnickiego, za kolędników przebierają się członkowie Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego którzy skutecznie urozmaicają klimat elbląskiej starówki podczas Świątecznych Spotkań Elblążan. Inicjatywę od początku wspiera Departament Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu i Stowarzyszenie Elbląg Europa.

Wszystkich, którzy chcą dołączyć do wspólnego śpiewania zapraszamy na próbę już w najbliższy piątek, 6 grudnia, o godz. 16.30 do siedziby Stowarzyszenia Elbląg Europa (ul. Warszawska 55)

Umiesz grać na jakimś instrumencie? Weź go ze sobą! Na pewno się przyda! Sam motyw kolędowania może wydawać się nudny, ale obiecujemy, że w naszym wydaniu taki nie będzie!

Więcej informacji można znaleźć na naszym profilu na https://www.facebook.com/ElblaskiOddzialAbstrakcyjny. Zapraszamy do grupy kolędników! Ty też możesz śpiewać z nami! Serdecznie zapraszamy!

Strona wydarzenie na facebooku:  https://www.facebook.com/events/559011434180262/

Elbląski Oddział Abstrakcyjny