Apel o pomoc dla Julki

Drodzy rodzice! Zwracamy się o pomoc finansową dla naszego przedszkolaka Julki Frącek.  Julka urodziła się 27.02.2008 roku z zespołem Downa. Od 2011 roku objęta jest wychowaniem, opieką i nauką w Przedszkolu z Grupami Integracyjnymi nr 15. Jest wesołą, radosną dziewczynką dającą uśmiech nie tylko swoim Rodzicom, ale i nam, Jej opiekunom. Niestety los Jej nie oszczędza. 19.10.2013 roku Julka trafiła na oddział hematologii dziecięcej w Gdańsku z rozpoznaniem ostrej białaczki limfo – blastycznej. Julia poddawana jest chemioterapii, a koszty związane z Jej leczeniem są bardzo wysokie.Cała społeczność przedszkola (pracownicy, rodzice i dzieci) pragniemy włączyć się w walkę o życie Julki. Chcemy pomóc Jej i rodzicom  w pozyskaniu środków na dojazdy do szpitala i inne wydatki związane z leczeniem dziewczynki. Nie pozostaniemy obojętni na potrzeby tak małego dziecka i wspanialej rodziny.

Podjęłyśmy różne działania mające na celu pomoc. W naszym przedszkolu już odbyła się wieczornica, z której dochód został przeznaczony na potrzeby Julki. W najbliższym czasie planujemy licytację prac dzieci, pieczenie pierniczków, sprzedaż kartek bożonarodzeniowych, a 02.12.2013r. w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się koncert na rzecz Julki, na który serdecznie zapraszamy (szczegóły podamy wkrótce). Jak widać  szukamy wszelkiej pomocy.

Więcej informacji o naszych działaniach na rzecz Julki znajdą Państwo na stronie www.dobreprzedszkole.pl.

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ‘’Słoneczko’’
77-400 Złotów ,Stawnicka 33
Nr:89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem ''Na leczenie i rehabilitacją Julii Frącek,24/F ''

Nie bądźcie obojętni!!! Z góry dziękujemy za wsparcie!!!!


Z poważaniem
Kadra Przedszkola z Grupami Integracyjnymi nr 15, Rodzice i Dzieci.