Elbląski Partk Technologiczny zaprasza na spotkanie podsumowujące

Elbląski Park Technologiczny i Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego, zakończyli realizację projektu „Rozwój przedsiębiorstw z województwa warmińsko-mazurskiego poprzez wsparcie sektora nauki w zakresie rozwiązań innowacyjnych”.W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, w poniedziałek, 23 września o godz. 10:00 do Elbląskiego Parku Technologicznego na spotkanie podsumowujące, podczas którego zaprezentowane zostaną rezultaty projektu w ramach którego przygotowane zostały przez jednostki naukowe dokumentacje wdrożenia innowacji w jednym z czterech obszarów przedsiębiorstwa: procesu, produktu, organizacji lub marketingu dla sześciu wybranych firm z subregionu elbląskiego. Zostaną przedstawione dobre praktyki współpracy pomiędzy MŚP a nauką zachęcające do nawiązywania partnerstw nauka-biznes.

Spotkanie będzie również doskonałą okazją do poznania dobrych praktyk działania parków technologicznych w Skandynawii. Przewidujemy wideokonferencję z udziałem gościa specjalnego prezesa OTANIEMI największego parku technologicznego w Finlandii Ari Huczkowskiego.

W trakcie spotkania otrzymacie Państwo również informacje na jakie projekty i działania można uzyskać wsparcie z Funduszy Unii Europejskiej. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w spotkaniu.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 września do godziny 12.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczenia.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy i harmonogram spotkania.