Elbląg zwycięzcą Turnieju Miast Kopernikańskich

Turniej miast kopernikowskich

Turniej miast kopernikowskich - Turniej miast kopernikowskich
Dziewięć konkurencji, w tym ścinanie główek kapusty mieczami, znajomość herbów miast, zawody sportowe – to wszystko przygotował Toruń dla uczestników Turnieju Miast Kopernikańskich. Do rywalizacji stanęły reprezentacje czterech miast: Torunia, Fromborka, Olsztyna i Elbląga na czele z prezydentami.
Nasze miasto reprezentował wiceprezydent Adam Witek oraz pracownicy Departamentu Komunikacji Społecznej.

- Po zaciętej walce wygraliśmy – mówi Monika Betcher-Jankowska p.o. dyrektora Departamentu Komunikacji Społecznej. – Organizatorzy przygotowali ciekawą zabawę, ale tak naprawdę była to doskonała okazja do zaprezentowania miast. Wystawiliśmy w Toruniu stoisko naszego miasta, przygotowaliśmy foldery reklamowe i gadżety dla turystów. Pierwsze miejsce wiąże się z organizacją w przyszłym roku Turnieju w Elblągu. Na pewno przygotujemy coś interesującego.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.