FLSmidth MAAG Gear - otwarci na Dni Elbląga

maag
Interesujesz się nowinkami technologicznymi? Lubisz maszyny produkujące skomplikowane części? Chcesz być na bieżąco z technologią? Przyjdź na Dzień Otwarty w elbląskiej firmie FLSmidth MAAG Gear! W ramach tegorocznych Dni Elbląga 29 czerwca, w godzinach od 10.00 do 14.00 przy ulicy Stoczniowej 2, elblążanie będą mieli okazję po raz pierwszy poznać od wewnątrz, jedną z najlepiej rozwijających się firm w Elblągu.

Poza wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie produkcji przekładni, istotnym elementem wyróżniającym elbląski FLSmidth MAAG Gear jest zaangażowanie firmy w życie miasta, czyli np. w inicjatywy kulturalne czy działalność charytatywną. Niezwykle ważna jest także współpraca z uczelniami technicznymi, głównie z PWSZ, dzięki której młodzi inżynierowie mogą korzystać z nowoczesnej myśli technologicznej, odbywać praktyki i prowadzić badania wykorzystane w pracach inżynierskich. Wielu z nich po zakończeniu studiów znajduje w Spółce zatrudnienie.

FLSmidth MAAG Gear opiera się na ponad 100-letniej działalności szwajcarskiej grupy MAAG, 130-letniej historii duńskiego koncernu FLSmidth oraz 60-letnim doświadczeniu w produkcji przekładni w elbląskich Zakładach Przemysłowych ZAMECH. Z połączenia tych firm powstała międzynarodowa Spółka FLSmidth MAAG Gear, której część znajduje się również w naszym mieście.

Wizyta w elbląskim FLSmidth MAAG Gear to niepowtarzalna szansa na poznanie nowoczesnych technologii w praktyce. Wykorzystanie nowoczesnych technologii może być interesujące nie tylko dla starszych, ale także dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy!