Eurovia informuje: zmiana organizacji ruchu

Od wtorku, 11 czerwca na ulicach 12 Lutego, Trybunalskiej, Teatralnej i Nowowiejskiej wprowadzona zostania zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 504.

 

Ruch zostanie poprowadzony po nowych jezdniach ul. 12 Lutego, a roboty będą prowadzone w pasie rozdziału pomiędzy jezdniami.

Ulica Królewiecka od strony Placu Jagiellończyka zostanie zwężona do dwóch pasów ruchu. Skrajny zewnętrzny pas zostanie wyłączony z ruchu. Ulica Królewiecka od strony sklepu Biedronka zostanie zwężona do dwóch pasów. Skrajny pas (istniejący prawoskęt) zostanie wyłączony z ruchu. Jezdnie ulic Teatralnej i Nowowiejskiej zostaną zwężone do jednego pasa w każdym kierunku. Zachowana zostanie przejezdność we wszystkich kierunkach.

W obrębie skrzyżowania zamknięte zostaną przejścia dla pieszych przez ul. Nowowiejską i Teatralną. Piesi będą kierowani na przejście w okolicy Biedronki przez ul. Nowowiejską oraz w okolicy kina przez ul. Teatralną.

Przepraszamy wszystkich za utrudnienia jednocześnie prosimy kierujących o ostrożną jazdę i stosowanie się do nowego oznakowania skrzyżowania.

Poniżej schemat organizacji ruchu

mapka (PDF)