Elbląg na targach turystycznych w Gdańsku

Elbląg na targach turystycznych w Gdańsku

Elbląg na targach turystycznych w Gdańsku - Elbląg na targach turystycznych w Gdańsku
W miniony weekend w Gdańsku odbyły się Targi Turystyczne. Swoje stoiska reklamowe przygotowało kilkudziesięciu wystawców z całego kraju oraz z Norwegii i Słowacji.

- Elbląg po raz kolejny swoją ofertę zaprezentował na wspólnym stoisku Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk. – mówi Agnieszka Rzeczycka z Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego. – Przygotowaliśmy materiały informacyjne dotyczące miasta, m.in. przewodniki, plany miasta, informacje dotyczące rejsów Kanałem Elbląskim oraz ofert elbląskich hoteli.
Gdańskie Targi Turystyczne GTT cieszą się dużą popularnością - rokrocznie odwiedza je ponad 10 tys. gości, zarówno branżowych, jak i publiczność poszukująca zagranicznych i krajowych promocyjnych ofert wypoczynkowych, które sprzedawane są po preferencyjnych cenach.
- Targi te organizowane są u progu sezonu turystycznego, stanowią więc doskonałą promocję i zachętę do spędzania urlopów i odwiedzenia naszego miasta – dodaje Marzena Maj z Wydziału Komunikacji Społecznej, która również prowadziła elbląskie stoisko.
- Zależy nam na promowaniu Elbląga w naszym kraju i za granicą. Odnawiamy kontakty z miastami partnerskimi, mamy co pokazać w naszym mieście i w jego okolicach. Z pewnością będziemy uczestniczyć w wielu targach, konferencjach, by reklamować walory Elbląga. – dodaje Monika Betcher-Jankowska, p.o. naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego.