Tax Free – atut elbląskich handlowców

Tax Free
27 lutego o godz. 11.30 w Urzędzie Miejskim odbędzie się spotkanie Grzegorza Nowaczyka, Prezydenta Elbląga z elbląskimi przedsiębiorcami z branży handlowej. Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady i korzyści płynące z programu „Zwrot VAT dla podróżnych” (TAX FREE).

Podczas spotkania przedstawiciele Urzędu Celnego w Olsztynie i Urzędu Skarbowego w Elblągu omówią możliwości wsparcia elbląskich przedsiębiorców w związku ze współpracą Elbląga z Obwodem Kaliningradzkim, udziałem we wspólnych wydarzeniach targowych oraz funkcjonującym Przedstawicielstwem Informacyjnym Elbląga w Kaliningradzie. Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do podzielenia się planami, możliwościami i oczekiwaniami wynikającymi ze współpracy samorządu z biznesem.

Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego, do godz. 15:30. Kontakt: Katarzyna Smulska, Biuro Obsługi Inwestorów, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 55 239 32 90.