Konkurs na projekt awersu Elbląskiej Karty Miejskiej

Konkurs na projekt awersu Elbląskiej Karty Miejskiej

Konkurs na projekt awersu Elbląskiej Karty Miejskiej - Konkurs na projekt awersu Elbląskiej Karty Miejskiej
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu zaprasza do udziału w otwartym konkursie na projekt awersu Elbląskiej Karty Miejskiej. Styl i technika wykonania projektu jest dowolna. Zgłaszane projekty muszą jednak zawierać dwa elementy - logo ZKM w Elblągu oraz nazwę "Elbląska Karta Miejska". Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 3 projekty dla nowego wzoru EKM. Prace konkursowe można składać w siedzibie firmy przy ul. Browarnej 90 do dnia 18 marca 2011 r. Spośród zaproponowanych projektów, komisja konkursowa, w której skład wejdą przedstawiciele elbląskich mediów, wybierze minimum sześć. Wybrane przez komisję projekty zostaną następnie opublikowane na stronie www.zkm.elblag.com.pl oraz w lokalnych mediach. To właśnie elblążanie, poprzez głosowanie zadecydują który z projektów ozdobi nowy wzór Elbląskiej Karty Miejskiej. Zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 14 kwietnia 2011 r.
Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł oraz Elbląską Kartę Miejską z biletem wolnej jazdy na 1 rok.
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.zkm.elblag.com.pl, w siedzibie firmy przy ul. Browarnej 90 i w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2".