Forum Inicjatyw Pozarządowych

Organizacje pozarządowe z Elbląga mogą zaprezentować swoją działalność podczas XIII Forum Inicjatyw Pozarządowych. W tym roku będzie do tego okazja w sobotę 1 września w godzinach 12.00-16:00 ( Przy Bramie Targowej, na terenie Starego Miasta). Wydarzenie towarzyszyć będzie obchodom Elbląskiego Święta Chleba.

Do uczestnictwa w XIII już Forum Inicjatyw Pozarządowych zaprasza Centrum Organizacji Pozarządowych we współpracy z Urzędem Miejskim w Elblągu i Radą Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Swoją działalność i dorobek mogą zaprezentować elbląskie stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, organizacje kościelne, kluby sportowe i kluby seniora.

Forum to okazja do spotkania z innymi organizacjami, a także mieszkańcami. To możliwość wymiany doświadczeń i prezentacji prowadzonych działań.
W nawiązaniu do obchodów Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej, hasło tegorocznego Forum brzmi „Działajmy międzypokoleniowo!”. Zachęcamy więc sektor pozarządowy do pokazania, że w organizacjach potrafimy współpracować międzypokoleniowo, a korzystanie z wzajemnych doświadczeń znacząco uzupełnia nasze codzienne działania.
Prosimy o zgłaszanie Organizacji do udziału w FIP do poniedziałku 20 sierpnia br. na formularzu dostępnym na www.cop.elblag.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu przy ul. Warszawskiej 55, faksem pod nr 55 643 43 12 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowych informacji udziela Olaf Baranowski, tel. 603 333 200.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 sierpnia br. (wtorek) o godz. 16.00 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Warszawskiej 55.

Do uczestnictwa w Forum już zapraszamy mieszkańców Elbląga oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Działanie realizowane jest w ramach zadania „Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu”, współfinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu