Dni Elbląga z Alstom Power

Jak pracuje nowoczesna fabryka, w której wytwarza się turbiny pracujące na całym świecie, jak wygląda jedna z najnowocześniejszych spawalni wałów turbinowych,  jak prezentuje się spółka Alstom Power od środka? By osobiście się o tym przekonać, a oprócz tego wziąć udział w wielu zabawach i konkursach dla całych rodzin, warto wybrać się w niedzielne przedpołudnie na festyn pod nazwą  „ Drzwi Otwarte – Zakład Turbin, ALSTOM Power Sp. z o.o.”Na gości czeka wiele atrakcji - wszyscy, od najmłodszych do najstarszych uczestników imprezy, znajdą się w zaczarowanym „bańkowym świecie”. Obejrzą pokazy wielkich baniek mydlanych (o godz. 9:30 oraz 12:00), zostaną w nich zamknięci, a dzieci nauczą się podczas specjalnych warsztatów, jak takie bańki robić. Najmłodszych gości Zakład Turbin zaprasza do zabaw z animatorami, wspinaczki i zjeżdżania na dmuchanych zamkach, malowania twarzy i spotkań z klaunem. Odważni będą mogli wypróbować swoich sił w skokach na eurobagee. Zakład Turbin przygotował dla swoich gości ciekawe konkursy, a główną nagrodą jest markowy aparat fotograficzny. Możliwość wylosowania aparatu (o godz. 13:00) będą mieli wszyscy, którzy przyjdą na Drzwi Otwarte i wypełnią specjalny kupon. Będzie wesoło, poznawczo i ... smacznie, bo przecież w letnie przedpołudnie każde dziecko lubi lody. A te, Zakład Turbin serwować będzie  maluchom na bieżąco.

 


Zakład Turbin, ALSTOM Power Sp. z o.o. zaprasza na Drzwi Otwarte 5 sierpnia , w godz. 9.00-13.00, wejście bramą główną od ul. Stoczniowej 2.
W trakcie całej imprezy wyznaczeni przez firmę pracownicy będą oprowadzać zorganizowane grupy, które będą zwiedzać Zakład Turbin oraz Nową Spawalnię.