Bitwy ciąg dalszy...

bitwa bitwa
Już w tę sobotę, 17 marca, o godz. 20:05 na antenie TVP2 rozpocznie się prawdziwa Bitwa! Do wokalnej rywalizacji staną już wszystkie drużyny. Na scenie wystąpi 128 uczestników i 8 gwiazd, w tym ekipa pod wodzą Ryszarda Rynkowskiego.

 

Tym razem sms-y widzów zadecydują o tym, która ekipa odpadnie, a która przejdzie do kolejnego etapu programu. Bezpieczni są jedynie brzeżanie z Kamilem Bednarkiem i opolanie z Edytą Górniak.

Ekipa Ryszarda Rynkowskiego ciężko pracowała przez ostatni tydzień. Dla widzów przygotowała bardzo energetyzujący kawałek „Moves like Jagger” z repertuaru zespołu Maroon 5. Taneczna eksplozja drużyny ma się przenieść również na publiczność w studiu.

Zapowiada się niezwykła zabawa i moc emocji. Osiem największych gwiazd w Polsce zacznie prawdziwą Bitwę o pieniądze na szczytne cele dla swoich rodzinnych miast.

Wspierajmy Elbląg w „Bitwie na głosy”. Głosujmy na nasze miasto, by zostało w programie jak najdłużej. Oglądajmy i wysyłajmy sms-y w trakcie trwania programu w treści wpisując 5 na numer 7220.