Miasto

Projekty Unijne Elbląski Park Technologiczny Portal Mapowy Centrum Organizacji Pozarządowych


Dzisiaj jest: 25 maja 2015    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

b_200_150_16777215_0___images_stories_2014_02_img_0119.jpgSwoją architekturą nawiązuje do budynku Starej Giełdy, który stanął na Wyspie Spichrzów w  1744 roku, przy okazji budowy Mostu Wysokiego na rzece Elbląg. Mowa oczywiście o Specjal Pubie, który wczoraj (12. lutego) został uroczyście otwarty.

 

- Jestem szczęśliwy i dumny z tego, że taki pub powstał. Było trochę problemów, ale możemy powiedzieć, że jest to sukces – mówił podczas uroczystości Roman Korzeniowski, dyrektor Browaru w Elblągu. - Otwieramy budynek, o którym marzyliśmy od dawna.

Prezydent Jerzy Wilk gratulując inwestycji wyraził nadzieję, że obiekt ten zapoczątkuje dalsza odbudowę tej zabytkowej części miasta.

Pub Specjala ma trzy kondygnacje - piwnica, parter i piętro - lokal jest przystosowany również dla osób niepełnosprawnych. Pub będzie otwarty codziennie, od godz. 11 do 23, będzie można się w nim napić piwa lanego oraz butelkowego, wszystkie pochodzą z Grupy Żywiec.

Teraz Pub czeka na swoich pierwszych gości, którzy już 15 lutego, czyli w najbliższą sobotę, dokładnie o godz. 15 będą mogli napić się tego lokalnego piwa. Na pierwsze osoby czekają niespodzianki.
Dodaj serwis: www.elblag.eu
Dodaj do: GwarDodaj do: WykopDodaj do: ŚledzikDodaj do: PingerWrzuć na: FlakerDodaj do: GronoPoinformuj na: BlipDodaj do: WahaczDodaj do: WoomerDodaj do: ForumowiskoDodaj do: FacebookDodaj do: GoogleDodaj do: MyspaceZałóż bloga na: Blogger