Miasto

Projekty Unijne Elbląski Park Technologiczny Portal Mapowy Centrum Organizacji Pozarządowych


Dzisiaj jest: 27 maja 2015    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

b_200_150_16777215_0___images_stories_2014_01_debica.pngZarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu w grudniu ubiegłego roku oddał do dyspozycji mieszkańców Elektroniczną Bazę Danych osób pochowanych na cmentarzu komunalnym „Dębica” wraz z internetową wyszukiwarką osób pochowanych na tym cmentarzu.

 


Internetowa wyszukiwarka osób pochowanych na cmentarzu komunalnym „Dębica”, tak jak działająca wcześniej baza danych osób pochowanych na cmentarzu komunalnym „Agrykola” działa w programie „GROBONET 2.3” i umożliwia uzyskanie pod jednym adresem internetowym: www.polski-cmentarz.com/elblag informacji o osobach pochowanych na obu elbląskich cmentarzach komunalnych.


Informacja o wyszukiwarce osób pochowanych (wraz z bezpośrednim łączem do strony internetowej) umieszczona jest również na stronie internetowej Zarządu Zieleni Miejskiej pod adresem: www.zzm.elblag.pl oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu pod adresem: www.umelblag.pl w zakładce Mieszkańcy/ Gospodarka Komunalna/ Cmentarze Komunalne.


W przypadku pytań dotyczących Elektronicznej Bazy Danych osób pochowanych na elbląskich cmentarzach komunalnych można kontaktować się z Biurem Administracji Cmentarzy ZZM pod adresem internetowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dodaj serwis: www.elblag.eu
Dodaj do: GwarDodaj do: WykopDodaj do: ŚledzikDodaj do: PingerWrzuć na: FlakerDodaj do: GronoPoinformuj na: BlipDodaj do: WahaczDodaj do: WoomerDodaj do: ForumowiskoDodaj do: FacebookDodaj do: GoogleDodaj do: MyspaceZałóż bloga na: Blogger