Dzisiaj jest: 29 maja 2015    Imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria

Oficjalny serwis internetowy Miasta Elbląg

Stanowisko Straży Miejskiej

Stanowisko Straży Miejskiej dot. artykułu z dnia 19.10.2012 pt. „Od śmierdzących interwencji” Straż Miejska ma Policję…..

Czytaj więcej

Piszą o nas... Budżet Obywatelski

Zachęcamy Państwa do lektury artykułów dotyczących Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj więcej

Konsultacje społeczne - montaż stojaków rowerowych

Czytaj więcejRusza drugi etap akcji montażu stojaków rowerowych w naszym mieście. W związku z tym zachęcamy Państwa do udziału w konsultacjach społecznych.

Czytaj więcej

Słuchaj seniorze!

Czytaj więcejWszystkim elbląskim seniorom i ich bliskim polecamy materiał dźwiękowy przygotowany wspólnie przez Policję i Radio Olsztyn, który ukazuje sposób popełniania przestępstw "na wnuczka". Materiał jest przykładowym zapisem rozmowy dwóch osób, przestępcy i jego ofiary i w prosty sposób ukazuje metodę popełniania tego typu przestępstw. To kolejny element przygotowany w ramach kampanii społecznej "Bezpieczny Senior".

Czytaj więcej

Budżet Obywatelski – społeczeństwo obywatelskie

W 2012 roku po raz pierwszy uruchomiliśmy w naszym mieście Budżet Obywatelski, realne narzędzie oddziaływania mieszkańców na wygląd swojego miasta. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem, a liczba nadesłanych propozycji przerosła oczekiwania – wpłynęło aż 777 wniosków na różnego rodzaju mniejsze i większe inwestycje. Swoją aktywnością elblążanie udowodnili, że chcą i potrafią wpływać na jakość życia w swoim najbliższym otoczeniu.

Czytaj więcej


Dodaj serwis: www.elblag.eu
Dodaj do: GwarDodaj do: WykopDodaj do: ŚledzikDodaj do: PingerWrzuć na: FlakerDodaj do: GronoPoinformuj na: BlipDodaj do: WahaczDodaj do: WoomerDodaj do: ForumowiskoDodaj do: FacebookDodaj do: GoogleDodaj do: MyspaceZałóż bloga na: Blogger