"Król Promocji i Kot w Worku"

konsument i jego prawa

konsument i jego prawa - konsument i jego prawa

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Konsumenta, Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza serdecznie wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym dla młodzieży szkolnej pt. „Król Promocji i Kot w Worku”.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Elbląga. Prace o tematyce związanej z prawami konsumenta, w szczególności dotyczące: zakupów, promocji, reklamacji towaru, reklam telewizyjnych i radiowych, itp. mogą być wykonane w technice dowolnej i złożone lub przesłane na adres Urzędu Miejskiego w Elblągu w terminie od 15 marca do 15 kwietnia 2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 kwietnia, natomiast wręczenie nagród ufundowanych przez Prezydenta Elbląga odbędzie się podczas otwarcia zorganizowanej w ramach konkursu wystawy „Król Promocji i Kot w Worku” 26 kwietnia 2019 r. w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Regulamin konkursu zamieszczony będzie przez okres trwania konkursu na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

REGULAMIN

Konkurs organizowany jest przez Prezydenta Miasta Elbląga.